نان مزرعه از گذشته تا امروز

شرکت نان مرزعه ناب مشهد، اولین و بزرگترین تولید کننده نان های حجیم و نیمه حجیم، نانهای مسطح و نان های لایه ای، کیک و شیرینی در کشور میباشد که از سال 90 شروع به فعالیت نموده است. راه اندازی این مجموعه تولیدی، در راستای سیاست های کلان کشور و طرح صنعتی سازی تولید نان و جلوگیری از هدر رفت بیش از پنجاه هزار میلیارد ریال یارانه اختصاص یافته در صنعت نان و کاهش ضایعات ۳۰ درصدی چرخه تولید نان بوده است.

این واحد تولیدی در حال حاضر با استفاده از بهترین مواد اولیه داخلی و خارجی و داشتن تیم متخصص و مجرب، انواع محصولات نانی را با طعم های مختلف و افزودنی های مناسب تولید و در فروشگاه های اختصاصی نان مزرعه و سایر فروشگاه ها و هایپر مارکت های معتبر در سراسر ایران در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد. انواع محصولات کارخانه نان مزرعه

مهمترین وجه تمایز نان مزرعه با سایر تولید کنندگان نان صنعتی تولید خمیر منجمد آماده پخت ونان نیمه پخت (Par-bake) است. هم اکنون تنوع محصولات شرکت گندم دشت مشهد به ۷۰ نوع می رسد.

خط تولید

شرکت نان مزرعه، اولین و بزرگترین تولید کننده نان های حجیم و نیمه حجیم ، نان های مسطح و نان های لایه ای، کیک و شیرینی در کشور میباشد که از سال ۹۱ شروع به فعالیت نموده است. راه اندازی این مجموعه تولیدی، در راستای سیاست های کلان کشور و طرح صنعتی سازی تولید نان و جلوگیری از هدر رفت بیش از پنجاه هزار میلیارد ریال یارانه اختصاص یافته در صنعت نان و کاهش ضایعات ۳۰ درصدی چرخه تولید نان بوده است. این واحد تولیدی در حال حاضر با استفاده از بهترین مواد اولیه داخلی و خارجی و داشتن تیم متخصص و مجرب، انواع محصولات نانی را با طعم های مختلف و افزودنی های مناسب تولید و در فروشگاه های اختصاصی نان مزرعه و سایر فروشگاه ها و هایپر مارکت های معتبر در سراسر ایران در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد.

مهمترین وجه تمایز نان مزرعه با سایر تولید کنندگان نان صنعتی تولید خمیر منجمد آماده پخت و نان نیمه پخت ( par – bake ) است. هم اکنون تنوع محصولات مجموعه نان مزرعه به ۷۰ نوع می رسد.

مشاهده

ناوگان

شروع پروژه (فاز مطالعاتی) : سال ۱۳۸۶ به مدت ۱/۵ سال با بررسی معتبرترین سازندگان اروپایی خط تولید نان صنعتی

بررسی وانتخاب بهترین محل اجرای پروژه : (شهرک های صنعتی – محور کلات – محور فریمان – محور قوچان و شهر توریستی شاندیز ) بهمن ماه ۱۳۸۷

انتخاب مکان فعلی به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع، در نزدیک ترین نقطه به شهر به فاصله ۱۰۰ کیلومتر و بین دو محور مواصلاتی ( مشهد ، چناران )

اجرای پروژه : تیر ماه ۱۳۸۸

شروع نصب ماشین آلات : ۶ فروردین ماه ۱۳۹۰ از چند کمپانی اروپایی ( آلمان ، اتریش ، ایتالیا ،سوئیس ) در طول زمانی ۴۴ ماه

شروع تولید آزمایشی : اواسط تیرماه ۱۳۹۰ و اخذ پروانه بهره برداری از صنایع

افتاحیه رسمی با حضور وزیر وقت آقای دکتر غضنفری 91/02/26

مشاهده

موزه نان

شرکت نان مزرعه در سال 1390 موزه ای تحت عنوان موزه نان با هدف آشنایی نسل ها با فرهنگ و روند تولید نان افتتاح کرد . در این موزه مراحل کاشت ، داشت و برداشت گندم و همچنین راههای مختلف تبدیل دانه گندم به آرد و معرفی انواع آسیاب ها از جمله آسبادهای معروف شرق ایران که جزو میراث فرهنگی کشورمان می باشد به نمایش گذاشته شده است . لوازم و ادوات کشاورزی سنتی ، انواع تنور های پخت نان و آشنایی با مراسم کهن نان از جمله قسمت های دیگری است که در این موزه برای بازدیدکنندگان در معرض نمایش قرار داده شده . جهت بازدید از موزه همه روزه از ساعت 8 صبح الی 19 پذیرای شما میهمانان عزیز هستیم .

جهت هماهنگی با شماره 35425009-051 تماس بگیرید

مشاهده

آمفی تاتر

سالن آمفی تئاتر شرکت نان مزرعه با ظرفیت 330 نفر آماده برگزاری همایشات ، کنفرانس ها ، جشن ها و بازدید های علمی شما عزیزان می باشد . دارای فضایی مطلوب به همراه سیستم نور ، صدا و تصویر .

جهت هماهنگی با شماره 35425009-051 یا 09013801735(ارتباط در واتساپ) تماس بگیرید

مشاهده
خانه دلها
بازارچه نیکوکاری
واحد منتخب جهاددانشگاهی
منتخب غذاودارو معاونت پزشکی
یادبود سفره های همدلی
هشتمین قرار مهربانی