از خط تولید تا ناوگان

خط تولید

شرکت گندم دشت مشهد با برند نان مرزعه ، اولین و بزرگترین تولید کننده نان های حجیم و نیمه حجیم ، نان های مسطح و نان های لایه ای، کیک و شیرینی در کشور میباشد که از سال ۹۱ شروع به فعالیت نموده است. راه اندازی این مجموعه تولیدی، در راستای سیاست های کلان کشور و طرح صنعتی سازی تولید نان و جلوگیری از هدر رفت بیش از پنجاه هزار میلیارد ریال یارانه اختصاص یافته در صنعت نان و کاهش ضایعات ۳۰ درصدی چرخه تولید نان بوده است. این واحد تولیدی در حال حاضر با استفاده از بهترین مواد اولیه داخلی و خارجی و داشتن تیم متخصص و مجرب، انواع محصولات نانی را با طعم های مختلف و افزودنی های مناسب تولید و در فروشگاه های اختصاصی نان مزرعه و سایر فروشگاه ها و هایپر مارکت های معتبر در سراسر ایران در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد.

مهمترین وجه تمایز گندم دشت با سایر تولید کنندگان نان صنعتی تولید خمیر منجمد آماده پخت و نان نیمه پخت ( par – bake ) است. هم اکنون تنوع محصولات شرکت گندم دشت مشهد به ۷۰ نوع می رسد.

ناوگان

شروع پروژه (فاز مطالعاتی) : سال ۱۳۸۶ به مدت ۱/۵ سال با بررسی معتبرترین سازندگان اروپایی خط تولید نان صنعتی

بررسی وانتخاب بهترین محل اجرای پروژه : (شهرک های صنعتی – محور کلات – محور فریمان – محور قوچان و شهر توریستی شاندیز ) بهمن ماه ۱۳۸۷

انتخاب مکان فعلی به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع، در نزدیک ترین نقطه به شهر به فاصله ۱۰۰ کیلومتر و بین دو محور مواصلاتی ( مشهد ، چناران )

اجرای پروژه : تیر ماه ۱۳۸۸

شروع نصب ماشین آلات : ۶ فروردین ماه ۱۳۹۰ از چند کمپانی اروپایی ( آلمان ، اتریش ، ایتالیا ،سوئیس ) در طول زمانی ۴۴ ماه

شروع تولید آزمایشی : اواسط تیرماه ۱۳۹۰ و اخذ پروانه بهره برداری از صنایع

افتاحیه رسمی با حضور وزیر وقت آقای دکتر غضنفری 91/02/26